• Tomasz Zajączkowski
  Tomasz Zajączkowski WŁAŚCICIEL

  Bakcylem astronomii zaraził się od nauczyciela fizyki – profesora Mirosława Trociuka. W roku 1995 nakręcił amatorski film poświęcony zegarom słonecznym. Wraz z rówieśnikami tworzył podwaliny Koła Astronomicznego Pulsar we Włodawie. Zwycięzca na stopniu wojewódzkim oraz laureat Ogólnopolskiego Seminarium Astronomiczno – Astronautycznego w Grudziądzu. Wyróżniony w kategorii prac badawczych przez IF PAN za zbudowanie Zegara Słonecznego oraz opracowanie wnikliwej dokumentacji dotyczącej gnomoniki. Współtwórca PTP (Polskiego Towarzystwa Planetaryjnego). Koneser dobrej muzyki. W maju 2010 r. zorganizował wyprawę w Karpaty Wschodnie, której zwieńczeniem było zdobycie samochodem Nissan Patrol szczytu Pop Iwan z ruinami obserwatorium astronomicznego znanymi jako “Biały Słoń”. Odpowiada za organizację i funkcjonowanie planetarium.

 • Mgr Katarzyna Zajączkowska
  Mgr Katarzyna Zajączkowska WŁAŚCICIEL

  Pasjonatka astronomii i licencjonowana księgowa. Wraz z doświadczonym astronomem opiekuje się planetarium i obserwatorium działającym na terenie Warszawy i okolic. Odpowiada również za wszelkie sprawy ekonomiczne i finansowe w naszej firmie. Interesuje się psychologią i aktywnie trenuje biegi długodystansowe w Polsce i Europie. Współzałożycielka PTP ( Polskiego Towarzystwa Planetaryjnego). Jedyna kobieta w załodze – bez żadnych taryf ulgowych pracuje z nami na pełny zegar.

 • Piotr Kłopocki
  Piotr Kłopocki
  Pasjonuje się piecami i silnikami rakietowymi, o których opowiada godzinami. Z wykształcenia jest dyplomowanym chemikiem. Ma ogromną wiedzę praktyczną dotyczącą mieszania wszelkich substancji chemicznych. Intensywnie pracuje nad składem paliwa rakietowego do naszych eksperymentalnych modeli. Jest bardzo spokojny i zrównoważony w odróżnieniu od niektórych mieszanek wybuchowych, które sporządza i testuje wyłącznie w laboratorium!
 • Magda Zajączkowska
  Magda Zajączkowska WSPÓŁWŁAŚCICIEL
  Urodziła się 9 grudnia 1990 roku gdy Lecha Wałęsę wybrano na prezydenta.hmmm… kontrowersyjny wstęp ? … zatem do rzeczy!
     Madzia prowadzi seanse astronomiczne w szkołach podstawowych, gimnazjach i przedszkolach z taką merytoryką i takim wdziękiem, że wielce uznane autorytety np. profesor Maciej Mikołajewski z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wraz z Dr Jackiem Drążkowskim -Polskim meteorytowym “guru” wręcz rozpływają się z zachwytu wpatrując się i wsłuchując w narrację naszej Madzi! Madzia generalnie wzbudza podziw wleu nauczycieli i naukowców a aktualnie podróżuje z planetarium Astropark w okolicach Warszawy i Krakowa.
Skontaktuj się z nami

Proszę wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Not readable? Change text.

Start typing and press Enter to search